my lockbox

Bilgisayarınızda en iyi dosya şifreleme programı

my lockboxMasa üstü ya da diz üstü bilgisayarınızda bulunan özel ve kimsenin görmesini istemediğiniz dosyalarınızı, resimlerinizi videolarınızı insanlardan saklamak istiyorsanız size çok güzel bir dosya şifreleme programı tanıtacağım.
Yıllardır bir sürü dosya şifreleme programı kullandım.Kullandığım bu programlar bir müddet sonra hata vermeye veya para talep etmeye ya da salak salak arızalar meydana getirmeye başladı.

Biraz sonra ismini ve linkini vereceğim dosya şifreleme programını uzun zamandır kullandığım halde herhangi bir olumsuz duruma rastlamadım kısacası biraz sonra indirmeniz için linkini vereceğim program bana göre en iyi dosya şifreleme programıdır.

Programın en harika tarafı çok küçük sadece 6 mb’lık bir program olması ve program ekle kaldır kısmından söz konusu dosya şifreleme programını kaldırmak için şifre sormasıdır; programı bilgisayarınızdan kaldırmak için şifre ile giriş yapılmadığı taktirde kimse bu programı bilgisayarınızdan kaldıramaz dolayısıyla özel dosyalarınıza ulaşamaz.

Ama bazı dosya şifreleme programlarında bu özellik olmadığı için adam ekle kaldırdan dosya şifreleme programını kaldırıyor ve hoop sizin özel dosyalarınız bir anda açığa çıkıyor.

Programı (programın adı my lockbox) kullanması ise çok basit programı aşağıdaki linkten indirip bilgisayarınıza kurun ve kurduktan sonra giriş şifresi belirleyin daha sonra şifrelemek istediğiniz dosyayı seçin hepsi bu kadar.Programı indir