En iyi çamaşır makinesi markası nelerdir?

siemens çamaşır makinesiBu yazıyı okuyanlar kesinlikle çamaşır makinesi satın almaktan bıkmış ya da çamaşır makinesini sürekli olarak tamire vermekten usanmış kimselerdir.

Evinize bir çamaşır makinesi satın alıyorsunuz, size iyi makine filan diyorlar ama makineyi evinize koyduğundan andan bir müddet sonra sorun çıkarmaya başlıyor.Hele birde çamaşır makineniz garanti kapsamında değilse yandınız.

İyi bir çamaşır makinesi satın almalı ama hangi markayı satın almalı ?

Şunu söylemekte fayda var: Bugün 500 liraya hatta 450 liraya çamaşır makinesi satıyorlar hadi bu makinelerin adi ve kullanışsız olduklarını kabul ediyoruz da yahu 2000 liraya satılan bir makine nasıl olur da 1 sonra paslanmaya ve bilyelerinden ses gelmeye başlar arkadaş ?

Bir gün işiniz yoksa spotçular-ikinci el eşya satanlar pazarına şöyle bir gidin, dolaşın; sattıkları ikinci el çamaşır makinelerinin bir çoğu hatta tamamı televizyonlarda öve öve bitiremedikleri yerli markalar.Neden en fazla yerli makineler ikinci el pazarlarında satılır, hiç merak ettiniz mi ? Cevabı çok basit: Bozulduğu için makineden kurtulmak için satılıyor.

Neyse efendim fazla lafa gerek duymadan benim kanaatimce ülkemizde en kaliteli çamaşır makinesi olarak gördüğüm Siemens’in çamaşır makineleridir.İç ve dış aksamı sağlam ve içinde kullanılan parçalar oldukça kaliteli, en azından bizim yerli makineler gibi ilk seneden sonra altı çürümüyor ve sürekli olarak arıza vermiyorlar.