Bağcılar medipol hastanesi adresi

Medipol hastanesi hakkında (Bağcılar Medipol)

Hastane ne zaman kuruldu kimler tarafından kuruldu sahipleri kimdir beni ilgilendirmiyor.Bu yazıda Medipol bağcılar hastanesi hakkında düşündüklerimi okurlarla paylaşmak istiyorum.

Medipol hastanesini hakkında değerlendirmelerde bulunurken  objektif olmaya çalışacağım…

Kızım  Medipol hastanesinde doğdu bu bakımdan hastane hakkında fikir sahibi biriyim; öyle gazete köşelerinden filan okuyup hastane hakkında yorum yapanlardan değilim.

Kızım doğduğu zaman hastanede inşaatı bitirilmemiş kısımları vardı ve kalmakta olduğumuz odanın camından çalışan işçileri görüyorduk.Bu hastanenin bana göre en büyük kötü tarafı idi.İnşaat anlamında bitirilmemiş bir hastaneye neden hasta alırlar ? Bu soruyu bir Avrupalıya sorsan, soruyu soranın aklının yerinde olup olmadığını merak ederler…Ama bizde böyle sorular sormak normal.

Hastane yeni idi ve söylemiş olduğum gibi bazı eksik tarafları vardı.Bu eksik taraflardan bir tanesi de otoparktan çıkıp hastaneye giriş için kullanılan yol güzergahında çalışmaların devam etmesiydi ve hiç bir surette tabela vb. gibi ibarelerin bulunmayışı idi.Yani otoparktan çıkıyorsunuz ve hastane yolunu bulmak için deneme yanılma yöntemlerini devreye sokuyorsunuz…Hele otoparkın içi tam anlamıyla karmaşa neyin nerede olduğu nereden girilip nereden çıkılacağı belli değil; kaç kere kaza yapmaktan şans eseri kurtulduk.

Yukarıda zikredilen olumsuz durumların dışında birde şöyle bir şey söz konusu oldu.Kızım sezeryan ile doğdu doğuma doçent doktor girdiği için 1850 lira para ödemiştik (Ağustos 2012) normal doktor girseydi bu miktar biraz daha düşük olacaktı ama biz doçent doktorun doğuma katılmasını istedik.

Kızımız doğdu ve hastanede işimiz bitti sıra geldi parayı ödemeye…Paramızı ödedik ama bize ödediğimiz para karşılığında hiçbir evrak verme gereği duymadılar.Yani biz kızımızın Bağcılar Medipol hastanesinde doğduğunuz söylesek karşı tarafta bunu inkar etse biz bunu ispat edemeyeceğiz 🙂 Komedi…

Gelelim Bağcılar Medipol hastanesinin iyi yönlerine.Bir kere odalar tertemiz aynı otel odaları gibi kendine ait banyosu tuvaleti var, isteyen 24 saat akan sıcak suyun altında duş alabilir (ama hazırlıklı gitmelisiniz duş havlusu şampuan vesaire) içeriden kilitli kapalılar sayesinde kimse sizi izniniz olmadan rahatsız edemez oda servisi gibi hizmeti de  işin artı tarafları.. Ancak çağrı ziline basıldığı anda ebe diye tabir edilen hemşireler müsaitse (!) sizinle ilgilenebiliyorlar.Çağrı zile cevap verme konusunda ciddi bir laçkalık söz konusu.Yanımızda götürmüş olduğumuz laptopla internete bağlanabilmek için wi-fi şifresini öğrenene kadar göbeğimizi çatlattılar o ona o diğerine soruyor diğer filancayı arıyor filanca başkasına sorun diyor; sanki devlet sırrı.Oysa wi-fi zaten hizmetler arasında…

Bu arada Bağcılar Medipol hastanesinin sadece size tahsis edilmiş odasında lcd ekran televizyon ve refakatçinin yatabileceği çok pratik ve kullanışlı açılır kapanır tek kişilik koltuk var.Biz piknik havasında geçirdik doğum ve sonrası anı. Ketıl almış olduğum için dilediğim anda kahvemi içebiliyordum çünkü yanımızda nescafemiz ketılımız sallama çaylarımız her bir şeyimiz vardı 🙂

Bağcılar Medipol hastanesi adresi :

Adres : TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1 Bağcılar 34214 İstanbul
Telefon : 444 70 44 – (0212) 460 77 77
Faks : (0212) 460 70 70

Bağcılar Medipol Hastanesi Adresi harita görünümü

Bağcılar Medipol hastanesine nasıl giderim ?

Bağcılar Medipol hastanesine ulaşım için 1 seçenek Otobüs ile geliyorsanız :
Mecidiyeköy’den
141M KSS Eğt. ve Arş. Hastanesi-Mecidiyeköy 97M Güneşli-Mecidiyeköy

Taksim’den
89T Atakent Mahallesi-Taksim

Beyazıt’tan
91E Göztepe Mahallesi-Beyazıt

Otobüslerini kullanarak Fatih Mahallesi durağında ininiz.

Bağcılar Medipol hastanesine ulaşım için 2 seçenek Minibüs ile geliyorsanız :

Bakırköy mezarlıktan Fatih Mahallesi’ne gelen minibüslerle,
Topkapı’dan kalkan minibüslerle,
Bağcılar’dan kalkan Çiftlik minibüsleriyle Fatih Mahallesi’nde inip hastanemize ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Medipol hastanesine ulaşım için 3 seçenek kendi aracınız ile geliyorsanız :

TEM otoyolunun (E-6) Anadolu yakası yönünden geldiğinizde; İSTOÇ tarafına dönün. Hastanemizin tabelalarını takip ederek önce TEM otoyolunun (E-6) üzerinden geçin. Bağcılar yönüne doğru devam ettikten sonra yine hastanemizin tabelalarını takip ederek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Trakya yönünden gelenler; TEM otoyolu Bağcılar çıkışından Medipol Üniversitesi Hastanesi yönlendirmelerini izleyerek hastanemize uluşabilirsiniz.

Aşağıda söz konusu hastaneye ulaşımı sağlamak için bir kroki konulmuştur kroki resmini büyültmek için üzerine tıklayabilirsiniz

Bağcılar medipol hastanesi adresi

One comment

  1. Araç muayene randevu almak için Tüvtürk istasyonlarına sizi arayarak online araç muayene randevu alıyoruz. Başvuru yapın internet sitemiz üzerinden 7/24 araç muayene tüvtürk randevu alma hizmeti verelim.

Comments are closed.