Ucuz fiyata ev nasıl döşenir ?

Screenshot_1Bu yazımızda sizlere nasıl ucuz fiyata ev döşenir anlatmaya çalışacağız ?
Ülkemizde malum olduğu üzere maaşlar çok az eşya fiyatları ise bir hayli pahalıdır.10 sene aynı yerde bir müdür olarak çalışan bir kimse 2000 lira maaş alıyorsa varın gerisini siz hesap edin.
Ucuz fiyata ev döşeme denilince aklımıza yeni evlenecekler,öğrenciler,bekarlar gibi kimseler gelir.Biz bu yazımızda ucuz fiyata nasıl ev döşenir kısaca anlatmaya çalışacağız.
Her şeyden önce ucuz fiyata ev döşemek için eşyaları toplu olarak bir yerden almaya gayret edin.Ama eşyaları tek tek başka yerlerden aldığınızda daha ucuza geliyorsa öyle yapın.
İnternette,alacağınız bir ürünün başına en ucuz ibaresini koyarak arama yapınız ve bütün sayfaları tek tek inceleyiniz ve piyasada ki en ucuz fiyata ulaşmaya çalışınız.
Screenshot_2Ucuz eşya satan yerleri keşfedin; buralar genelde spot eşya satan yerlerdir.İstanbul’da bulunan spot eşya satan yerlerin nerede olduğunuz öğrenmek istiyorsanız tıklayınız Spot eşya satan dükkanlardan alacağınız eşyaların garantili olmasına dikkat ediniz.
Şayet ikinci el ve az kullanılmış eşya kullanmak sizin için sorun oluşturmazsa o halde ikinci el eşya satan web sitelerindeki ilanları kontrol ediniz.Buralarda sıfır ev eşyası almış fakat tayini çıktığı için almış olduğu sıfır ev eşyası çok ucuz fiyata satan kimseler vardır bu kimselerle sıkı bir pazarlık edilerek eşyaları ucuz fiyata satın almak memnundur.
Bol bol gezin,gezmeden fiyat araştırması yapmadan hiç bir eşyanın ucuzunu bulamazsınız.Gezmek eşya fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak tabiri caize kazıklanmamanızı sağlar.
Eşyaları optan olarak sadece bir yerden satın alırsanız pazarlık şansınız bir o kadar artar hele ki peşin para ile yapacağınız alışverişleriniz daha da hesaplı olacaktır.
Kampanyalı eşya satan büyük mağazaların internet sitelerini kontrol ediniz.Bu mağazalar bazen seri sonu outlet ürünleri (bunlar sıfır hiç kullanılmamış ve garantili ürünlerdir) çok komik bir paraya satarlar.