Screenshot 2

İstanbul okmeydanı ağız ve diş sağlığı hastanesi yorumlarım

En başta şunu söylemek istiyorum hasta sayısının yoğun olmasına rağmen verilen hizmet taktire şayandır. ancak bu her şeyin dört dörtlük olduğu anlamına gelmez.

hastane temizlik yönünden fena sayılmaz ancak tuvaletlerin biraz daha temizlenmeye ihtiyacı var, malum bizim insanımız kamuya açık bir tuvalete girdiğinde ortalığı leş gibi yapar ve öylece bırakarak çıkar. tabi ki herkes için konuşmuyorum ama öyle pis insanlar var ki, lavaboya tükürüp su akıtmadan balgamını orada bırakan, pis pis peçeteleri çöp kutusuna atmak dururken sağa sola bırakan hayvan tabiatlı rezil herif-kadın bunlar !!!
kimse kusura bakmasın ! ama ben kamuya açık bir tuvalete girdiğimde başkasının pisliğini sağda solda görmek zorunda değilim.

Screenshot 2

aslında hastanenin ya da hastane personelinin bir kabahati filan yok; kabahat bizde, bu hastane bizim ve biz hastanemizi temiz tutacağımıza pisletiyoruz.hastane personeli neden senin balgamını lavabodan temizlesin ki rezil herif ! her şey bir yere kadar… sen başkasının pisliğini lavabodan temizler misinki başkasınında senin pisliğini lavabodan temizlemesini bekliyorsun ?

Neyse…

Hastane 4 ana bölümden oluşmakta bu bölümler sırasıyla:

PERIODONTOLOJI KLİNİĞİ:
Diş eti hastalıkları tedavi kliniğindir. Diş taşı temizliği, hijyen motivasyonu, supgingival, küretaj, diş eti çekilmeleri, periodental apse tedavisi , gingivektomi, gingivoplasti, membran uygulamaları vb. diş eti hastalıkları tedavileri için randevu alınız.

PROTEZ KLINIGI:
Kısmi ve tam diş eksikliklerinin giderildiği sabit (Kron köprü) ve hareketli (Tam , Bölümlü) diş protezlerinin ve gece plaklarının yapıldığı kliniktir. Çekim, dolgu , kanal tedavisi , detertraj gibi diş tedavileriyle protez ön hazırlığı yapılmış hastalar randevu alır.

Screenshot 3

AĞIZ VE ÇENE CERRAHISI KLİNİĞİ:
Genel ve lokal anestezi altında cerrahi işlemler (minör ve majör ) yapılır. Kist, gömülü diş çekimi, çene kırığı , rezeksiyon , diş kırığı kök çekimleri , apse drenajı vb. tedaviler için randevu alınır.

ENDODONTI KLİNİĞİ:
14 yaşından büyük hastaların Kanal tedavilerinin yapıldığı klinik için randevu alır. 13 yaş altı hastalar kanal tedavisi için MHRS-182 nolu telefondan, Çocuk Diş Polikliniği biriminden randevu alınmalıdır.

yukarıda zikredilen bölümlere mhrs üzerinden randevü alamazsınız.

mhrs üzerinden genel diş randevüsü aldığınızda istanbul okmeydanı ağız ve diş sağlığı hastanesine gittiğinizde barkotunuzu 1.kattan alıp ilgili hekimin yanına gideceksiniz, hekim  sizi -1.katta bulunan röntgen bölümüne yollayacak öyle ya ! ağzınızda ne var ne yok hangi diş çürük hangi diş iltihaplı vesaire… röntgen bölümünde sıraya girip (röntgen için ekstra bir sıra almak için uğraşmıyorsunuz, sizi röntgen çekimine yollayan hekim size zaten sıra verip de oraya yolluyor siz sadece -1.kata inip ekrandan isminizi görünceye kadar bekleyeceksiniz) röntgen çekildikten sonra röntgenin sonucunu almak için herhangi bir çaba sarfetmenize gerek yok ! zira röntgenin sonucu anında sizi röntgene yollayan hekimin ekranında beliriyor. ne güzel işler bu işler 🙂 kafası kopmuş tavuk gibi hastanenin içinde bir oyana bir bu yana deli gibi dolanmıyorsunuz.

röntgen çekilip tekrar hekimin yanına çıktığınızda söz konusu hekimin yapacağı bir işlem varsa orada yapıyor ya da gün veriyor ama dişinizdeki sorun yukarıda zikredilen bölümlerden bir tanesini ilgilendiriyorsa mesela PROTEZ KLINIGI ya da  PERIODONTOLOJI KLİNİĞİ ise işte o zaman size diyeceği şey “internetten PROTEZ KLINIGINE randevü alın benim yapabileceğim bir şey yok”  artık sizin hastanede işiniz kalmıyor ve evinize dönüyorsunuz. kara kara nasıl randevü alacağınızı düşünüyorsunuz çünkü söz konusu bölümlerden randevü almak aslanın ağzından et çalmak gibi bir işlem.

Screenshot 4

yukarıda zikredilen 4 klinik için randevü alağınız web sitesi https://istanbuladsh.saglik.gov.tr/ bu sitede randevüler saat 17.00 açılır, 24.00 kadar sürer. ancak saat 17.00’de açılan randevüler 30 bilemedin 45 saniye içinde biter.çok hızlı davranmalısınız ve 5 dakika öncesinde internetin başına kurulmalısınız ve her şeyinizle hazır beklemelisiniz.

randevünüzü aldıktan sonrası kolay, artık hastanenin web siteyle; randevü alımıyla işiniz yok, şöyle ki;

diyelim ki diş taşı, diş eti bakımı için PERIODONTOLOJI KLİNİĞİNDEN randevü aldınız, belirtilen tarihte ve saatte orada oldunuz, hekiminiz ağzınızın içini kontrol etti ve derin diş taşı temizliği yapılmasına karar verdi…derin diş taşı temizliği demek hastaneye bir kaç defa gidilmesi demektir, hastaneye bir kaç defa gidilmesi demekte randevü almak demektir ama korkmayın ! size bundan sonra randevü verecek olan hekimizdir. size filan tarih uygun mu diye soracak ve siz onay verdikten sonra filan tarih ve falan saat size randevü verilmiş olacaktır. yani tekrardan randevü almak için interneti başına oturup çile çekmeyeceksiniz.

diş hekimlerinin hastalara yaklaşımları ise hekimine göre değişmektedir. asabi-sinirli doktorların sayısı güler yüzlü ve kibar doktorların sayısından azdır.

istanbul okmeydanı ağız ve diş sağlığı hastanesine ulaşım çok basittir.söz konusu hastaneye metrobüse binerek okmeydanı hastane durağında inerek ve en fazla 3 dakika yürüyerek ulaşmış oluyorsunuz.

istanbul okmeydanı ağız ve diş sağlığı hastanesinde sizi bekleyen en büyük zorluk randevü almaktır randevü alabilmenin dışında karşılaşabileceğiniz zorluk yok gibidir.

istanbul okmeydanı ağız ve diş sağlığı hastanesi güzel, temiz ve işinde uzman hekimlerin bulunduğu ve sayılarının çoğaltılmasını istediğin bir diş hastanesidir.

 

6 comments

  1. Kağıthane Okmeydanı diş hastanesinden PERIODONTOLOJI bölümünden randevü almak imkansız. Bu bölümden randedü alan varsa 10 bin lira ödül verecem. Ben böyle lanet bir yer görmedim. Allah belasını versin kaç aydır PERIODONTOLOJI bölümünden randevu alamıyorum.Hadi siz alın bakalım alabilecek misin ?

  2. hepsi aynı hiç bir doktorunda hastalara “insan” gibi muamele yaptığına ben şahsen şahit olmadım. bunları yaptığını avrupada bir hastanede vatandaşa yapsan götüne tekmeyi yerler ama burada maaş almaya devam ediyorlar

  3. Randevü sistemini değiştirmişler o bahsettiğiniz 4 bölümden birine randevü almak için hastanenin web sitesi işe yaramıyor mhrs üzerinden almanız gerekiyor 1.5 aydır periodontolojiden randevü almak için çırpınıyorum nedir ya bu

  4. çok kalabalık istanbul dışından gelenler doldurmuşlar buraları gidin memleketenizde tedavi olun kardeşim

  5. okmeydanı diş hastanesinde iyi doktorlar az sopalık doktorlar çok

  6. faydalı yazı. ama bazı doktorlar çok duyarsız ve hastaları başından savsaklamakta usta. bunun böyle olmaması lazım diye düşünüyorum yaptığın iş zor geliyorsa bırak git başla iş yap. hiç kimse yaşlı bir insanı işitme güçlüğü yaşıyor diye hastanenin ortasında azarlayamaz sonra sopayı yer.

Comments are closed.